چرا مبناسازه هوشمند؟

 

ما نقاط قوت خود را می دانیم و بر مهارت هایمان تمرکز می کنیم.

همکاری با بهترین برندهای دنیا

مبناسازه در زمینه اعلان حریق با برند موفق ماویلی همکاری میکند. در زمینه اطفاء حریق با بهترین برند های اروپایی و آمریکایی ارتباطات گسترده ای دارد.

بهره گیری از نیروهای متخصص

شرکت مبناسازه هوشمند با بهره گیری از تیم مهندسی مجرب و متخصص امکان انجام پروژه های سنگین را در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین اجرا مهیا می سازد.

استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا

شرکت مبناسازه هوشمند در جهت بالا بردن کیفیت محصولات و ارائه هرچه بهتر خدمات خود به مشتریان از بروزترین دانش و تکنولوژی بهره می گیرد.

نمایندگی های انحصاری شرکت مبنای سازه هوشمند

شرکت مبنای سازه هوشمند به عنوان یک شرکت مهندسی و بازرگانی موفق در سطح کشور، تأمین کننده سیستم های ایمنی و آتش نشانی از برندهای مطرح دنیا می باشد و انحصاراً نماینده سیستم های اعلان حریق و تشخیص گاز شرکت ماویلی و کابل های نسوز Oren است.

اخبار و مقالات

شرکت مبنای سازه هوشمند در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت مقام والای آتش نشان به زودی محصولات ماویلی را با شرایط استثنایی و به مدت محدود به فروش بگذارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به شرکت تماس حاصل فرمائید.

تیم بازرگانی و مدیریت مبنا سازه هوشمند بدنبال بالابردن سطح کیفیت خدمات و محصولات در زمینه تجهیز و تأمین سیستم های اعلان و اطفاء حریق با بهترین برندهای روز دنیا و جدیدترین تکنولوژی صنعت سیستم های ایمنی در ارتباط می باشد.

اعزام تیم بازرگانی و فروش شرکت مبنای سازه هوشمند به استانبول جهت گذراندن دوره تکنیکال پیشرفته و آشنایی تخصصی با سیستم های اعلان حریق در کارخانه تولیدی صنعتی ماویلی و بازدید کامل از فرایند تولید و زیر ساخت های کارخانه در شهریورماه ۱۳۹۷

برخی از پروژه ها

تماس با ما

نشانی : تهران خیابان شریعتی بالاتر از پل سید خندان نبش خیابان خواجه عبدالله انصاری ساختمان سپیده طبقه سوم
+۹۸(۲۱) شماره تماس : ۲-۲۲۸۶۶۴۴۱

ایمیل : info@mabnasazeh.com

Registration

Forgotten Password?