سیستم پایش گاز و آتش (F&G System)

یک حادثه آتش سوزی بدترین کابوس هر شرکت نفت و گاز است؛ سیستم های تشخیصی F & G طراحی شده اند تا بتوانند به طور مستمر و مداوم بر فعالیت های داخل کارخانه نظارت کنند و در شرایط تهدیدآمیز اقدامات مناسب را آغاز کنند. این سیستم ها باید از مرحله تشخیص گازهای خطرناک تا زمان  خاموشی کارخانه فعال باشند. این سیستم ها برای ایمنی کارخانه ها حیاتی هستند و کارایی و قابلیت اطمینان آنها بیشترین نگرانی اپراتورهای کارخانه، همچنین مقامات بیمه زیست محیطی و تجاری است. این سیستم ها نیاز به سطح بالایی از تخصص و طراحی دقیق و یکپارچه سازی برای انجام مؤثر دارند. ما در زمینه های ذیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

تعمیر و نگهداری
مشاوره
طراحی
محصولات

محصولات

آیا شما مسئول ایمنی در پلت فرم گاز هستید؟ هرگاه خطر آتش سوزی یا انفجار وجود داشته باشد، سیستم های ایمنی ویژه باید در شرایط اضطراری به سرعت پاسخ دهند. این تضمین می کند که کارمندان شما زمان کافی برای انجام اقدامات ضروری مانند تخلیه مجموعه دارند. رسالت ما تأمین دقیق ترین و مطمئن ترین تجهیزات برای حفظ ایمنی جان و مال شماست.

مشاوره

سیستم های اکتشاف و تولید با گذشت زمان پیچیده تر شده اند و اغلب شامل سیستم های اتوماتیک از چندین وندور می باشند. مشاوره و خدمات ما به شما کمک می کند موقعیت ها و شرایط پیچیده را تسهیل و ساده سازی کنید. با استفاده از پایگاه وندور گسترده، ما این اطمینان را به شما میدهیم که سیستم های اتوماتیک شما مطابق خواست شما طراحی و نصب شوند.

طراحی

برای طراحی یک سیستم مناسب تشخیص F & G، باید ابتدا تحلیل ریسک انجام شود. گزارش های موجود الزامات سیستم را تعیین می کند: کدام نوع آشکارساز (دتکتور) باید مورد استفاده قرار گیرد، سرعت پاسخ تشخیص چقدر باید باشد، چند ناحیه و یا منطقه پوشش تعریف می شود، چگونه دستگاه های هشدار دهنده کار خواهند کرد، چه اطلاعاتی برای اپراتور مورد نیاز است، و غیره

تست و کالیبراسیون

 

مبناسازه هوشمند

مبناسازه با بیش از ۱۴ سال تجربه مهندسی در زمینه تأمین و تجهیز سیستم های ایمنی، شریک و حافظ جان و مال شما است. ما سیستم های F & G سازگار با SIL3 را ارائه می دهیم که راه حل قابل اعتماد، موثر و بمقرون به صرفه است که در صورت نیاز با توجه به درخواست شما سفارشی می شود. به توجه به تمرکز صنعت نفت و گاز در کشور، ما را قادر هستیم تا راه حل ها و سیستم های F & G که سازگار با استانداردهای صنعتی هستند ارائه دهیم و به شما و بیمه کنندگان آرامش خاطر دهیم.

Registration

Forgotten Password?